Євген Секірко: "Медреформа" Супрун остаточно знищує залишки медицини в нашій країні

На сьогоднішній день так звана «реформа» Супрун  замість того, щоб покращувати та розвивати умови української медицини, навпаки - гальмує її розвиток та остаточно знищує залишки медицини у нашій країні. В результаті чого, по суті українське суспільство було позбавлене кваліфікованого медичного обслуговування. Це все веде до геноциду всього українського суспільства, адже катастрофічно скорочується населення України!

За підрахунками Державної статистичної служби України за перші два місяці 2020 року,в Україні померло більше 100 тисяч громадян. Із них більше 63% - це люди ,які померли від хвороб кровообігу(хвороби серця,інсульти,тощо...) Більше 13 тисяч померлих громадян в результаті онкології. Решта такі захворювання,як туберкульоз, захворювання органів дихання,інфекційні захворювання і т.д.

Тобто сьогодні,навіть на фоні статистичних даних про коронавірус,чітко простежується катастрофічна статистика померлих від інших хвороб. 

Це вказує на те,що на сьогоднішній день попри велику кількість смертності від коронавірусу,в українській медицині надмірна кількість багатьох інших критичних проблем!

Секірко Євген ,
помічник-консультант народного депутата України,
Загороднього Ю.І.


Опублікувати коментар

0 Коментарі