Юрій Бойко: Ми будемо стояти на сторожі того, щоб ніхто не зміг переписати нашу історію


Партія "Опозиційна платформа - За життя" буде захищати ветеранів Великої Вітчизняної війни. Про це заявив співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Бойко з трибуни Верховної Ради.

"З цієї високої трибуни я хочу сьогодні привітати весь український народ зі значною датою, яка скоро настане. Ця дата називається 75-я річниця перемоги у Великій Вітчизняній війни, коли хребет нацизму був зламаний усім радянським народом, в якому брали участь українці. Я хочу сказати, що ми ніколи не забудемо цієї дати, ми будемо стояти на сторожі того, щоб ніхто не зміг переписати історію, так, як це намагалися зробити п'ять попередніх років. Ми будемо захищати наших ветеранів, усіх людей, які шанують велику перемогу, тому що через всі сім'ї пройшла ця війна, всі сім'ї мали втрати, і ми повинні про це пам'ятати", - сказав він.

Новини за темою: Юрій Бойко: Два місяці карантину влада просто вкрала у країни

"Ми повинні пам'ятати про тих приблизно 30 тис ветеранів Великої Вітчизняної війни, які сьогодні ще з нами. І для того, щоб уряд виконав усі зобов'язання, які має перед ними, підтримав їх матеріально, морально, щоб вони відчували турботу, щоб всі вони розуміли, що і парламент, і все суспільство буде завжди їх шанувати і поважати пам'ять про них.  Я хочу ще раз нагадати всім, що український народ втратив мільйони життів, і заради цього ми повинні сказати: фашизм не пройде", - додав нардеп.

Опублікувати коментар

0 Коментарі