Юрій Бойко: Парламент і уряд повинні припинити базікання і почати реальну антикризову роботу


Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Політик розкритикував діяльність уряду, зазначивши, що реально для допомоги людям і підприємствам не робиться практично нічого. За його словами, в першу чергу потрібно підтримати людей, які втратили роботу, і підприємства, які через карантин були змушені зупинити свою діяльність.

«Зараз потрібно припинити балаканину, почати реально виплачувати гроші людям, які втратили роботу, а також видавати безпроцентні кредити підприємствам, які зупинилися. Так робить весь світ. Досить вже просто розповідати про якісь плани і програми», - підкреслив Юрій Бойко.

Новини за темою: Юрій Бойко: Політики повинні не спекулювати на війні, епідемії і кризі, а вирішувати ці проблеми

Парламентар зазначив, що понад 2 млн людей втратили роботу. «Тим людям, які хочуть виїхати на офіційну роботу за кордон, потрібно допомогти. Їм потрібно годувати свої родини, а то, що виділили на допомогу безробітним - 7 млрд гривень - це взагалі мізер. У нас на обслуговування боргів виділено в 20 разів більше - 144 млрд. Це неподобство. Такого немає ніде в світі, і ми боремося проти такої політики», - акцентував Співголова фракції опозиціонерів.

Він також підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ збиратиме підписи для проведення позачергового засідання парламенту, на яке буде запропонований порядок денний, що відповідає вимогам людей.

«Наша фракція підготувала свої пропозиції до цього порядку денного. У пріоритеті - питання мирного врегулювання, соціальної допомоги громадянам, припинення згубної медичної реформи, через яку закриваються лікарні. Також ми будемо наполягати, щоб було розглянуто нашу Постанову про відзначення 75-ї річниці Перемоги, адже 9 Травня - це дійсно всенародне свято. Ми будемо домагатися, щоб парламент виконував волю виборців, українського народу, а не зовнішніх кредиторів. У цій Верховної Ради залишилося тільки два шляхи - працювати для людей або саморозпуститися», - резюмував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі