Юрій Бойко: Політики повинні не спекулювати на війні, епідемії і кризі, а вирішувати ці проблеми


Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Я сподіваюся, що зустріч в «нормандському форматі» відбудеться, тому що це рух до миру. Для цього потрібні конкретні кроки, а не порожні декларації, на зразок тієї, яка була 30 квітня прийнята парламентом (Постанова №3068, - ред.). Вона не має абсолютно ніякого сенсу і ні до чого не приведе. Ми всі повинні допомогти підготувати нову зустріч в «нормандському форматі», але для цього потрібна політична воля і конкретні кроки щодо виконання Мінських угод», - підкреслив політик.

За його словами, каменем спотикання залишається проблема прямого діалогу з Донецьком і Луганськом.

«У цьому питанні у нашої партії цілком зрозуміла правова позиція. На цих територіях живуть українські громадяни. Навіть якщо владі не подобається їхня політична позиція, вона повинна вести з ними діалог. Це її конституційний обов'язок. Звичайно, це вирішило б масу питань і з припиненням вогню, і з розведенням сил від лінії зіткнення. Через діалог і компроміс можна було вже давно припинити війну. Але говорити з Донецьком і Луганськом влада не хоче», - зазначив Юрій Бойко.


«Вже незрозуміло - чи боїться нинішня влада радикалів, які постійно вимагають продовження війни, або вона сама вже не хоче вести країну до миру, але результат очевидний. У мирних переговорах прогресу немає. Закони, передбачені Мінською угодою, і рішення, узгоджені на Паризькій зустрічі «нормандської четвірки» в грудні минулого року, в парламенті не розглядаються», - сказав Співголова фракції опозиціонерів.

Він підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ домагатиметься, щоб мирні ініціативи увійшли до порядку денного роботи парламенту.

«Політики повинні не спекулювати на війні, епідемії і кризі, а вирішувати ці проблеми. У нас є готові пропозиції - Мирний план, заснований на Мінських угодах і Антикризовий план для подолання наслідків епідемії. Їх реалізація реально допоможе країні. Головне, що потрібно зробити - припинити війну на сході. Завершення конфлікту не тільки забезпечить повернення Донбасу в Україні, а й створить умови для відновлення нашої промисловості, що позитивно позначиться на розвитку економіки. Для того щоб привести країну до миру, потрібна тільки політична воля. Але нинішня влада її не демонструє», - резюмував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі