Юрій Бойко: Відсутність миру і продовження епохи бідності – головні провали року президента Зеленського


Війна на сході країни триває, пенсії залишаються мізерними, а тарифи – високими. Багато передвиборчих обіцянок так і залишилися невиконаними – це і є підсумок першого року президентства Володимира Зеленського. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив на брифінгу у Верховній Раді у середу, 20 травня.


Головним провалом Володимира Зеленського Юрій Бойко назвав те, що у країні так і немає миру, хоча передвиборчі гасла чинного президента були про завершення війни. «Перші кроки дійсно були обнадійливими – почався процес примирення, розведення військ, повернули кораблі, відновилися обміни полоненими. А далі влада просто злякалася радикально налаштованої частини суспільства. Мирний процес зупинився. Найбільший провал чинного президента – невиконання обіцянки про мир», – наголосив опозиційний політик.

Друге – питання економіки та захисту людей. «Перш за все це стосується пенсій, комунальних тарифів. Тут також не виконали те, що обіцяли. Пенсії такі ж мізерні, практично заблоковано їх підвищення. 600 тисяч пенсіонерів сьогодні отримують пенсію меншу 2000 гривень. Нехай президент або хтось із його оточення спробує прожити на ці гроші. Незважаючи на те, що ціни на світові енергоресурси знизилися, нас це майже не торкнулося. Ми не бачимо державних програм підтримки вітчизняної промисловості, реального сектору економіки, вітчизняного товаровиробника. Тому вирішення економічних питань також провалене президентом, як і подолання корупції у владі. Можна багато обіцяти, але якщо люди відчувають на собі погіршення умов життя, то це біда», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

Щодо епідемії коронавірусу, то на першому етапі, за словами Юрія Бойка, були зроблені правильні кроки щодо введення карантину. Але на сьогодні немає програми відновлення та підтримки медичної галузі, підвищення зарплат медикам. І це також провал президента.

«У Володимира Зеленського багато невиконаних обіцянок. Рік минув, – а ми бачимо в країні бардак та безвідповідальність влади», – резюмував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі