Юрій Бойко: Влада не справляється з викликами, що обрушилися на країну

Влада не справляється з викликами, які обрушилися на країну. Про це заявив Співголова Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко у своїй програмі "Діалог з Донбасом".

Президент не виконав свою головну обіцянку – відновити мир. Пройшов рік, відведений самим Зеленським на прорив у мирному врегулюванні, але результатів немає.

"Сьогоднішня влада, президент прийшов до влади під обіцянки принести мир. І перші кроки були позитивними – обміняли полонених, кораблі повернули, почалося розведення військ на територіях. А далі – ступор, тому що злякалися радикалів, а головне, немає політичної волі йти далі. Замість реальних кроків – ми бачимо лише імітацію активної діяльності", – сказав Юрій Бойко.

Новини за темою: Юрій Бойко: Ситуація в енергетиці вимагає вжиття надзвичайних заходів

Він акцентував, що не буде світу – не буде розвитку країни.

"Це правда. Тому наша політична сила якраз і виступає за те, щоб сміло йти вперед для досягнення миру. Продовжувати розведення військ, відновлювати відносини з непідконтрольними територіями, робити так, щоб там пройшли місцеві вибори разом з виборами в Україні. Для цього треба зрозуміти і чесно сказати людям, що це повинен бути компроміс. Це буде компроміс, оскільки військового шляхи вирішення немає, а політичний – це завжди компроміс. І наша політична сила до цього готова. Ми будемо робити все для того, щоб це відбулося, і натискати далі вже на сьогоднішню владу – штовхати їх до того, щоб вони виконували свої обіцянки перед виборцями по завершенню війни. Це наша позиція, і вона не змінилася", – підкреслив Юрій Бойко.

Політик також зазначив, що зараз країна, як і весь світ, стоїть на порозі масштабного економічного спаду, і завдання влади забезпечити вихід України з кризи з найменшими втратами для країни і людей.

"Ми зустріли кризу вже з проблемами в економіці. Серйозної проробки ситуації не було. Максимум, це вони щось прораховували на місяць-два. Що вони пропонують? Задіяти безробітних на будівництві доріг? Можливо, але як буде вирішуватися питання з оплатою праці цих людей, а головне, далі що? Вирішувати треба було як у всьому світі: беремо галузі, які створюють найбільшу кількість робочих місць в суміжниках. Це автомобілебудування, кораблебудування, космічна галузь. Такий шлях дозволить ліквідувати безробіття. Вирішувати питання кредитування підприємств під адекватні відсотки, щоб вони могли в короткі терміни відновити свою роботу. Потрібен професіоналізм і системність, а про що ми говоримо, якщо у Мінекономіки немає навіть фахівця по промисловості. Держава в смартфоні – це добре, але смартфон теж хтось повинен зробити. Не запрацює промисловість, бюджетоутворюючі галузі економіки – тут буде просто випалена земля", – підкреслив Юрій Бойко.

Про цьому та багатьох інших питаннях, які хвилюють сьогодні людей, дивіться в програмі "Юрій Бойко: Діалог з Донбасом".

Опублікувати коментар

0 Коментарі