Юрій Бойко: Влада самоізолювалася від відповідальності за країну


Про це заявив Співголова партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Юрій Бойко у коментарі журналістам.

«Програми діяльності уряду немає. Буклет з гаслами на 6 сторінках про незмінність курсу на вступ до ЄС і НАТО в період епідемії та кризи – це просто знущання. Антикризової програми немає. Чиновники тільки констатують, що діра в бюджеті зростає. ВВП падає з прискоренням, в енергетиці катастрофа боргів і неплатежів. До сих пір не розрахувалися з медиками за квітень. А вони тільки зараз обіцяють, що створенням 500 тисяч робочих місць займеться Міжвідомча група з координації заходів щодо сприяння працевлаштуванню громадян. Попередньо запропоноване рішення – зайняти працівників сектора послуг на будівництві доріг, у сфері благоустрою та сільському господарстві. Замість екстрених заходів для запобігання соціальному та економічному краху уряд зайнятий тільки одним – спостерігає, як руйнується будівля національної економіки», – підкреслив Юрій Бойко.

Більш того, вони категорично не хочуть чути проблеми людей.

«Під Кабміном протестує малий і середній бізнес, який не бачить державної допомоги і підтримки. Протестують аграрії, вимагаючи, щоб влада звернула увагу на посуху, ризик втрати врожаю, розорення фермерів і загрозу зростання цін на продукти харчування. Протестують перевізники, яким, на відміну від їхніх європейських колег, досі забороняють працювати. Люди вимагають вирішити питання з дитячими садками, міським громадським транспортом. А що робить уряд? В черговий раз збираються реформувати митницю – до вересня взяти на роботу "нові обличчя" і забезпечити їх бонусами. Замість адекватного аналізу ситуації з епідемією і конкретного плану виходу країни з карантину – дозвіл збиратися на вулиці по 8 чоловік, а за столиком кафе – по 4. Мабуть ці цифри брали звідти ж, звідки і 500 тисяч робочих місць. А якщо в компанії буде 9 людей або 5 за столиком, то що? Оштрафують, а кафе – закриють», – зазначив він.

За словами Співголови фракції опозиціонерів, вже абсолютно зрозуміло, що будь-які кадрові перестановки владі не допомагають, і як не розсідаються ці «музиканти», управляти країною вони не в змозі.

«Пускати все на самоплив і залишати країну в повному розпорядженні чергових «молодих облич» категорично не можна. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ добиватиметься створення парламентської комісії для повного і всебічного розслідування роботи влади в період карантину. Чиновники повинні розуміти, що кожне рішення їм доведеться обґрунтувати і за кожну витрачену гривню – відповісти», – підкреслив Юрій Бойко.

Співголова опозиційної політичної сили нагадав, що партія запропонувала владі готовий Антикризовий план, який необхідно було реалізувати відразу після початку епідемії.

Опублікувати коментар

0 Коментарі