Юрій Бойко: Заради майбутніх поколінь ми повинні пам'ятати про великий подвиг героїв Великої Вітчизняної війни


Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко разом з однопартійцями поклав квіти до пам'ятника Вічної Слави на могилі Невідомого солдата і до пам'ятника Миколі Ватутіну в Києві та привітав українців з Днем Перемоги.

Юрій Бойко пройшов з фотографією свого діда, майора Єлізара Олександровича Рубана. Він воював у складі 4-го Українського фронту, закінчив війну в Празі, був важко поранений. Серед його нагород – Орден Червоного Прапора та сім медалей.


«Хочу привітати всіх з цим світлим святом. Це свято зі сльозами на очах, але це День Перемоги. Ми ніколи не забудемо наших дідів, наших бабусь, які зламали хребет нацизму, кували цю перемогу в тилу. Вони віддали свої життя за те, щоб ми жили у вільній країні. Ми нікому не дамо переписати історію. Для нас цей день завжди буде святим. І ми захистимо і ветеранів, і всіх тих, для кого пам'ять про Перемогу у Великій Вітчизняній війні є святою. З Днем Перемоги!» – сказав Співголова партії.

Новини за темою: Юрій Бойко: Наш святий обов'язок – підтримати ветеранів та дітей війни

Юрій Бойко також розповів про пошуковий загін «Дніпро-Україна», який вже понад 15 років займається пошуком останків бійців, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни. Два рази на рік – в день звільнення Києва і напередодні Дня Перемоги – біля Меморіалу воїнам-визволителям в селі Гатному під Києвом проходить перепоховання полеглих солдатів.


«Двічі в рік ми перепоховуємо наших бійців – 8 травня і 6 листопада. На жаль, зараз карантин, і ми не можемо піддавати загрозі здоров'я наших ветеранів, тому дату перепоховання перенесли. В цьому році ми знайшли останки понад 20 бійців, які ми поховаємо з усіма почестями 22 червня. І ми будемо продовжувати цю роботу – це наш святий обов'язок перед пам'яттю тих, хто віддав свої життя за перемогу. І ми нікому не дамо очорнити пам'ять наших бійців, забути їхній подвиг і переписати історію нашої країни», – сказав він.

Опублікувати коментар

0 Коментарі