Зґвалтування у відділенні поліції Кагарлика: Екс-правоохоронців помістили у СІЗО


Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що двоє колишніх поліцейських з Кагарлика Київської обл., підозрювані у зґвалтуванні, тортурах і побитті, затримані та поміщені в СІЗО. Про це Геращенко повідомив у Facebook.

Геращенко також опублікував фото з СІЗО та імена підозрюваних - це колишні співробітники поліції Микола Кузів та Сергій Сулима.

"Попереду їх чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін. Зазначу також, що реакція поліції на повідомлення про насильство і тортури в Кагарлицькому відділенні поліції була блискавичною", - заявив Геращенко.

Він додав, що повідомлення з лікарні про насильство і тортури у відношенні потерпілої надійшло в поліцію в неділю о 18:47. В 19:15 були встановлені особи підозрюваних у злочині співробітників поліції. О 19:40 вони були затримані і на місце злочину були викликані слідчі ДБР.

О 8:00 начальник поліції Ігор Клименко підписав наказ про розформування Кагарлицького відділу, усунення всього його керівництва і відсторонення начальника Обухівського районного відділу. О 10:23 ранку понеділка прес-служба поліції зробила заяву про факт насильства і тортур та про затримання підозрюваних.

Опублікувати коментар

0 Коментарі