ЗНО-2020: Як будуть проводити тестування і які нові правила для учасників


Заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко розповіла, які нововведення чекають на учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Про це вона повідомила в ефірі програми "Сніданок з 1+1", передає ТСН.

Повідомляється, що у 2020 році для учасників ЗНО збільшили термін допуску в пункт пропуску вдвічі.

"Раніше абітурієнти мали приблизно 30-35 хвилин для того, щоб пройти всі процедури. В цьому році ми збільшили цей час, і він триватиме годину", - розповіла Вакуленко.

Також директор УЦОЯО заявила, що учасників будуть просити дотримуватися дистанції. У кожного абітурієнта у пропуску буде зазначено часовий проміжок, коли потрібно заходити до пункту тестування.

Новини за темою: Пробне ЗНО в Києві проводитимуть із 15 по 17 червня, - Кличко
Крім того, під час тестування учасники повинні перебувати в приміщенні в масках, які можна буде зняти і замінити. Перебувати в аудиторії без маски не можна. Також максимальна допустима температура, з якою будуть допускати до тестування, становить 37,2 градуса.

"Якщо в учасника ЗНО звичайна температура тіла вище норми, то йому слід взяти довідку у сімейного лікаря або терапевта про те, що він не пов'язаний з коронавірусом, а індивідуальним станом", - підкреслила Вакуленко.

Як і в попередніх роках, учасники тестування можуть приносити із собою на ЗНО воду. У центрі оцінювання якості освіти радять брати із собою санітайзери і сухі серветки.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки України оприлюднило дати основних сесій зовнішнього незалежного оцінювання - 2020. Так, ЗНО в цьому році триватиме з 25 червня до 17 липня.

Також з 25 травня в Україні почалася реєстрація для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Опублікувати коментар

0 Коментарі