ЗНО в Україні відбуватиметься з 25 червня до 17 липня


Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні відбуватиметься з 25 червня до 17 липня, а 15-17 червня пройде пробне тестування. Про це в ефірі "Україна 24" повідомила в. о. міністра освіти Любомира Мандзій.

"Щоб це було безпечно, ми працюємо над алгоритмом, який повинен схвалити державний санітарний лікар", - сказала Мандзій.


За словами міністра, дати приймання до вищих навчальних закладів було змінено. Самі виші повинні незабаром опублікувати умови і терміни на своїх сайтах.

Наголошується, що подання документів у вищі навчальні заклади відбуватиметься в серпні. Процедура вступу не змінилася.

"Що стосується випускників з тимчасово окупованих територій, вони вступають за іншою процедурою. Тільки окремі категорії за бажанням можуть пройти ЗНО", - підкреслила Мандзій.

Водночас головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко в інтерв'ю виданню "РБК" повідомив, що рішення щодо проведення ЗНО-2020 в Україні МОЗ ухвалить 11 травня.

"Ми зараз з Міносвіти відпрацювали протокол протиепідемічних заходів, які повинні бути виконані під час проведення ЗНО. Тому 11 травня подивимося на динаміку захворюваності й ухвалимо рішення", - сказав Ляшко.

Крім того, Ляшко додав, що ЗНО відбудеться з присутністю людей в аудиторіях, а не онлайн.

"Трошки з іншими нормами і, можливо, трохи більше розтягнуто в часі, ніж це було до епідемії", - розповів він.

Опублікувати коментар

0 Коментарі