Олександр Рихлицький: Місцеві вибори - це репетиція можливих дострокових парламентських і президентських


Таку думку озвучив в ефірі телеканалу NEWS ONE депутат Кіровської райради від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Олександр Рихлицький.

 «За рік роботи президента його рейтинг впав на 43%, але судячи з результатів соціологічних досліджень ключові запити суспільства залишилися такими ж . Досі 73% громадян України хочуть миру на Донбасі. Крім того, українці негативно оцінюють і роботу Верховної Ради і Кабінету Міністрів. Адже від влади люди очікували підвищення соціальних стандартів і рівня життя, а не продаж землі і черговий виток зростання тарифів на комунальні послуги», - вважає опозиціонер.

«Універсальний закон збереження енергії говорить: нічого не виникає з нічого і не зникає в нікуди, та ж формула працює і в політиці. Відповідно з урахуванням падіння рейтингу президента і його політичної сили у ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ є шанс отримати хорошу підтримку виборців на майбутніх місцевих виборах. А з урахуванням запитів суспільства, місцеву виборчу кампанію 2020 можна вважати репетицією дострокових парламентських і президентських виборів», - підсумував Олександр Рихлицький.

Опублікувати коментар

0 Коментарі