Під час протестів і заворушень у США загинуло 11 людей


Не менш 11 людей загинули під час протестів і заворушень в США, приводом до яких стала загибель афроамериканця Джорджа Флойда під час його арешту. Про це повідомляє американський телеканал KTLA 5.

Також було затримано близько 4,5 тис. маніфестантів. Їм, як стало відомо, вже пред'явлено звинувачення в мародерстві, порушенні комендантської години та перекритті доріг.

Але протестувальники, незважаючи на введений комендантську годину, з вулиць йти не збираються. Вони кажуть, що не дадуть Трампу порушити демократію і свободи громадян, оскільки Конституція США дає право на вільне висловлювання.

Нагадаємо, що заворушення і протести спочатку охопили Міннеаполіс, де було спалено і розгромлено поліцейське відділення, в якому служили правоохоронці, які заарештували Флойда.

Пізніше маніфестації почалися по всій країні, влада запровадила комендантську годину в 40 містах США, зокрема в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку і Філадельфії.

На місці загибелі Флойда було організовано імпровізований меморіал.

Губернатор Міннесоти й омбудсмен штату відкрили громадянське розслідування обставин загибелі Флойда, вони мають намір розібратися у звинуваченнях на адресу поліцейського управління, яке багато хто підозрює у расових забобонах.

Опублікувати коментар

0 Коментарі