Юрій Бойко: Ця влада не в змозі вивести країну з кризи


Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Влада не їздить до людей, не розуміє, наскільки все трагічно в регіонах, наскільки збідніли люди. Влада живе у власному світі, далекому від реальності. Тому у неї немає ані розуміння, ані програми виходу з кризи», – заявив Юрій Бойко. 

Він підкреслив, що через непрофесіоналізм уряду в Україні відбувається катастрофічне падіння економіки, яке почалося ще до карантину.


«Двозначними темпами валяться майже всі базові галузі економіки. За підсумками першого кварталу кожне четверте підприємство було збитковим, а влада бере нові борги, щоб віддати колишні. Це шлях в нікуди», – впевнений Юрій Бойко.

Політик зазначив, що поки всі країни урізають непріоритетні витрати і збільшують підтримку економіки та населення, в Україні все відбувається навпаки.

«Скоротили програми підтримки бізнесу і соціальні витрати, позбавили виплат молодих вчителів, зрізали субсидії ЖКГ. При цьому витрати на саму владу, на держапарат – практично не змінилися», – сказав народний депутат. 

А навіть ті деякі ініціативи влади в боротьбі з кризою, за словами Співголови фракції опозиціонерів, – неефективні.

«За програмою здешевлення кредитування «5-7-9%» на середину травня видано всього трохи більше 280 млн грн кредитів. А замість обіцяних 500 тисяч нових робочих місць, людям запропонували працювати за їжу. Це обурливо!" – підкреслив Юрій Бойко.

І що найстрашніше, вважає опозиційний політик, – це постійний обман людей.

«Влада говорить про пріоритетну підтримку медицини, але я їжджу по регіонах, буваю в лікарнях і знаю, що деякі лікарі навіть зарплату 4400 гривень у останній раз отримували в березні», – сказав Юрій Бойко.

Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ впевнений, що така політика найближчим часом призведе до відставки уряду.

«Поки вони при владі, ситуація буде погіршуватися. Потрібно повернути до керівництва професіоналів, здатних відновити економіку і проводити соціально відповідальну політику», – резюмував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі