Юрій Бойко: Нинішній уряд – політичні банкрути


Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив журналістам в кулуарах Верховної Ради у вівторок, 2 червня.

Він зазначив, що програму уряду навіть не внесли до зали, напевно, побоявшись жорсткої критики. «Програму уряду зняли з розгляду, тому що зрозуміли, що її не можна навіть вносити до зали. Це не програма дій уряду, а просто набір тез і порожніх декларацій», – сказав Юрій Бойко.

За його словами, в планах уряду повторюються гасла про «курс реформ» і «євроатлантичну інтеграцію», які обернулися руйнуванням медицини, освіти, системи соціального захисту і планомірним знищенням промисловості.


«У програмі немає показників і параметрів, за якими можна визначити, чи виконує уряд поставлені цілі і чи працює влада взагалі. Ні слова про виконання Мінських угод і врегулювання конфлікту на Донбасі. Всі заходи, які могли б дійсно зупинити конфлікт, допомогти об'єднати країну, подолати кризу – були проігноровані», – підкреслив Співголова партії.

Юрій Бойко зазначив, що на тлі архіскладної ситуації в країні цей «піар-буклет» виглядає просто знущанням над громадянами.

«Ситуація в країні надскладна. Доплати у розмірі 300% лікарям, які борються з коронавірусом, уряд виплатив тільки за березень. Не дали грошей у реальний сектор економіки і обманули з доступними кредитами підприємства – сьогодні вони можуть отримати кредит під 18% річних, а не розрекламовані "5-7-9%". Всі країни видають безвідсоткові кредити, більш того – виділяють держфінансування галузям. У нас же через бездарний уряд підприємці, які хочуть відновити діяльність після вимушеного простою, не отримують ніякої допомоги від держави. Фактично в Україні більше немає виконавчої влади. Уряд – політичні банкрути. Між їхніми презентаціями та реальним життям в країні – величезна прірва. При цьому місцеву владу загнали в кут, обрізавши всі субвенції та трансферти місцевим бюджетам», – акцентував парламентарій.


Політик підкреслив, що країні потрібна дієва програма миру і розвитку. «З реальними показниками прожиткового мінімуму, зарплат і пенсій, розумінням як цього планується досягти, конкретними заходами щодо розвитку промисловості та сільського господарства. З конкретними планами матеріально-технічного і кадрового забезпечення медицини та освіти. І з чітким переліком рішень, необхідних для завершення збройного конфлікту на сході країни», – наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Юрій Бойко також підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не підтримуватиме жодні кандидатури на міністерські крісла.

Опублікувати коментар

0 Коментарі