Юрій Бойко: Влада далека від реального життя і не збирається вирішувати проблеми людей


Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер» у п'ятницю, 26 червня.

Юрій Бойко на цьому тижні з робочими поїздками відвідав кілька регіонів України і провів низку зустрічей з громадянами. Він зазначив, що люди стикаються з безліччю проблем, однак влада не поспішає їх вирішувати.

«Вчителів і батьків хвилює закон про середню освіту, який їх ображає і не дає можливості нормально вчитися дітям. Отримати якусь перспективу в житті. Лікарів хвилюють низькі зарплати, загрози звільнень і скорочень. Підприємців – неможливість розвивати свій бізнес. Тисне податкова, правоохоронні органи. Пенсіонери вже втомилися від постійних труднощів і бідності. І найприкріше те, що уряд і влада в цілому живуть, цього не помічаючи. Вони зайняті піаром та скандалами», – сказав опозиційний політик.

Але найстрашніше, за його словами, що коли в країну приходить біда, вони виявляються ні до чого не готовими.

«До епідемії виявилися не готовими, зараз паводки, які обрушилися на Західну Україну. Що не знали про вирубку лісів? Про екологічні проблеми регіону?» – наголошує Юрій Бойко.

Він розповів, що коли в минулому і позаминулому році облітав Карпати, то побачив лисі гори. «Найбільше рубали, за моїми оцінками, в Івано-Франківській області, яка зараз найбільше постраждала. Можна по-різному виправдовуватися, але це варварство не було зупинено. Ми будемо вимагати, щоб були притягнуті до відповідальності всі ті горе-керівники, які це допустили», – підкреслив парламентарій.

Юрій Бойко вважає, що уряд, який не може впоратися з викликами, що стоять перед країною, має бути відправлений у відставку.

«Це абсолютно недолугий Кабмін, від нього немає ніякої допомоги людям. Обіцяли 500 тисяч робочих місць, отримали 1,5 мільйона безробітних. І це тільки за офіційною статистикою. Промисловість вмирає. Весь світ йде на реструктуризацію, а вони платять зовнішнім кредиторам. Уряд абсолютно не думає про громадян України і діє на догоду зовнішнім управлінцям. Парламент повинен набратися політичної волі та відправити Кабінет міністрів у відставку. І ми будемо на цьому наполягати», – акцентував Співголова фракції опозиціонерів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі