Юрій Бойко: Жодні спроби «слуг народу» перекроїти Виборчий кодекс не врятують їх від краху на місцевих виборах


Таку думку 3 червня у коментарі журналістам висловив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Я вважаю, що всі спроби перекроїти виборче законодавство, які зараз намагаються зробити "слуги народу", не врятують їх від краху. Головне – щоб вибори відбулися, щоб люди могли прийти на дільниці, вибрати місцеву владу, яка буде їм допомагати, і припинити знущання, яке демонструється в першу чергу з боку центральної влади, парламенту і "слуг народу"», – сказав парламентар.

Новини за темою: Юрій Бойко: Нинішній уряд – політичні банкрути

Від поразки на місцевих виборах «слуг» нічого вже не врятує, впевнений Юрій Бойко.

«Нічого не врятує їх від поразки на місцевих виборах – ані спроби посилити роль ЦВК, ані маніпуляції з дільничними виборчими комісіями, - все це їм не допоможе. Люди вже просто не вірять їм, і це ми бачимо по всій країні», - резюмував Співголова фракції опозиціонерів.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ не підтримає ініціативи влади щодо зміни виборчого законодавства без врахування зауважень фракції. Партія зацікавлена ​​у проведенні чесних і прозорих виборів. Громади повинні отримати легітимність і повноважне самоврядування.

ОП-ЗЖ також вимагає проведення виборів на сході країни. Україну треба об'єднувати, а не ділити регіони на сорти, - підкреслюють у політичній силі.

Опублікувати коментар

0 Коментарі