«Жлоби!» Ляшко жорстко пройшовся по депутатах, які отримали компенсацію за житло


Олег Ляшко обурений тим, що, попри обіцянки влади, депутати з мільйонними статками продовжують брати грошові компенсації за проживання в Києві. В ефірі телеканалу «Україна 24» політик розповів, куди потрібно витратити ці гроші.

«Читаю повідомлення Комітету виборців України: 25 депутатів-мільйонерів зі «Слуги народу» отримали компенсацію за проживання в Києві. Тобто, у самих мільйонні статки, сотні тисяч доларів налічки, а вони беруть компенсацію на житло. Вони аморальні люди. Жлоби! Я скільки був депутатом парламенту – ні копійки не брав на квартиру, жодного разу не користувався службовою машиною. Тобто, це показує, що вони жадібні скотиняки, які гребуть народні гроші!», - сказав Ляшко.

Новини за темою: Олександр Пузанов: У виборчому кодексі не повинно бути норм, що створюють умови для рейдерського захоплення виборчкомів

Лідер РПЛ нагадав, що влада обіцяла не надавати компенсації депутатам, але і досі обіцянку не виконала.

«У жовтні 2019 року Разумков, цей Фантомас у рукавичках, заявляв, що депутати не повинні брати компенсацію. А чого ж вони продовжують її отримувати? Ти ж, як голова парламенту, можеш все це скасувати – ініціювати зміни до закону або до кошторису Верховної Ради, обнулити ці видатки і не виплачувати компенсації. Головне – щоб було бажання, а зробити це можна», - підкреслив лідер РПЛ.

Олег Ляшко наголосив, що в країні чимало людей, яким ці гроші потрібніші.

«Величезна маса людей, які десятками років чекають на житло, наприклад, чорнобильці. 34 роки пройшло з дня Чорнобильської трагедії, а деякі чорнобильці досі житла не отримали. Або ветерани війни, які зараз вертаються і їм ніде жити. Або багатодітні мамочки та багато інших. Думаю, знайдеться кому в країні дати цю підтримку на житло», - пропонує Ляшко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі