На виборах до парламенту лідирують "Слуга народу" і "Опозиційна платформа - За життя", - опитування

Якби вибори до Верховної Ради України проходили найближчої неділі, прохідний бар'єр подолали б партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність"і " Батьківщина". Про це свідчить опитування проведене Інститутом аналізу та прогнозування.

Так, за партію "Слуга народу" (Давид Арахамія і Олександр Корнієнко) готові проголосувати 26%, за "Опозиційну платформу - За життя" - 21,3% (Юрій Бойко, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович), за "Європейську Солідарність" (Петро Порошенко) - 12,8%, а за "Батьківщину" (Юлія Тимошенко) - 9,3% респондентів.

Рейтинг інших партій розподілився таким чином: "Партія Шарія" - 4,1%, "Радикальна партія Олега Ляшка" - 3,6%, "Сила і честь" -3,6%, "Громадянська позиція" - 2,8%, "ВО "Свобода" - 1,9%, "Українська стратегія Гройсмана" - 1,7%, "Голос" - 1,2%, "Опозиційний блок" - 1,1%, "Національний корпус" - 0,8%, "За майбутнє" - 0,6%, "Об'єднання "Самопоміч" - 0,3%. Всі дані - для виборців, які визначилися з вибором і візьмуть участь у голосуванні.
Згідно з результатами дослідження, 67,4% опитаних вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямку, тоді як протилежної думки дотримуються 28,1% опитаних. 57,3% респондентів оцінюють політичну ситуацію в Україні як напружену, 16,5% - як критичну. З іншого боку, 18,4% респондентів вважають політичну ситуацію в країні спокійною, 1,8% - називають її благополучною.

67,4% опитаних вважають, що Україна не є реально незалежною державою. Ще 53,1% вважають, що українська влада у своїй економічній політиці повністю залежить від впливу інших країн і організацій. Серед тих, хто найбільшою мірою впливає на Україну, опитані назвали Європейський Союз (57,3%), Міжнародний валютний Фонд (42,9%) і Сполучені Штати Америки (42,5%).

Соціологічне дослідження проводилося Інститутом аналізу та прогнозування з 16 по 26 липня 2020 року в 24-х областях України та м.Києві. Загальна кількість опитаних - 2032 осіб. Похибка вибірки не перевищує 2,1%. Метод опитування: інтерв'ю за місцем проживання респондентів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі