Олег Мазепа: Нехай Господь береже всіх нас і Україну!

28 липня в нашій державі відзначається День хрещення Київської Русі - України.  

Вітаю зі святом усіх українських християн і, безумовно, всіх громадян України, незалежно від релігії, конфесії чи переконань.

Більше тисячі років тому на території нашої країни сталася ця знаменна подія. Вона стала тим початком, з якого виросла сучасна слов'янська цивілізація, з самобутніми традиціями, сильними духовними і культурними нормами, яскравим релігійним життям.

Багато в чому завдяки факту прийняття Київською Русю Православ'я стало можливим її співробітництво з іншими християнськими державами, вступ на рівних у європейську спільноту, визнання на міжнародній політичній і економічній арені. Православна Церква об'єднала численні розрізнені землі Київської Русі в єдину культурну і політичну спільність.  

І сьогодні ми всі разом відзначаємо цю поворотну у нашій спільній історичній долі дату з надією на те, що будь-які ворожнечі в українському суспільстві недовговічні, що для всіх нас важливіше наша духовність, віра в торжество миру, добра і справедливості, в сильну українську державу.

Нехай же хресна сила освятить в ці дні наш край і додасть вам натхнення і сили у праці задля добра і суспільного прогресу. Здоров'я вам і любові, миру і добробуту. Нехай Господь береже нас усіх і Україну!

З повагою,
депутат Київської обласної ради
Олег Мазепа

Опублікувати коментар

0 Коментарі