Предстоятель УПЦ молить Бога і просить людей, щоб вони примирилися


Ми хотіли б допомогти людям стати миролюбними, благородними і любити один одного, підкреслив Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Українська Православна Церква молить Бога і закликає людей, щоб вони примирилися і не воювали один з одним, розповів Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій під час марафону до Дня Хрещення Русі на телеканалі  «112 Україна».

«Я б скоріше сказав те, що б ми хотіли зробити для своєї землі, наша Церква. Ми, в першу чергу, просимо, молимо Бога і просимо людей, щоб люди примирилися і не билися один з одним, не воювали один проти одного. Щоб люди поважали один одного, щоб люди любили Бога і любили один одного. Це – наше основне завдання і основна прерогатива, основна мета», – підкреслив Предстоятель.

Він зазначив, що Церква хотіла б допомогти людям стати миролюбними, благородними, добрими і терплячими, щоб вони поважали один одного, любили Бога і ближніх.

«Не все виходить, але це наша мета, і ми від неї не відступаємо. Звичайно, ми займаємося багатьма питаннями. У нас в Церкві є дитячі будинки, в яких ми виховуємо сиріт... Ми годуємо бездомних людей, бідних. Ми це не афішуємо, ми це робимо заради Бога, ми це не перестаємо робити», – сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятель також нагадав і про звершення церковного служіння – Таїнств Церкви, які допомагають людям примиритися з Богом і з самими собою.

«Поки Бог дасть нам сил, ми будемо це робити», – завершив Архіпастир.

Опублікувати коментар

0 Коментарі