Юрій Бойко: Зараз від влади залежить, як скоро в Україні настане мир


Про мир і об'єднання України говорив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в Києво-Печерській лаврі у День великого свята - 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі.

«З хрещенням отримало розвиток все суспільство. Для нас це особливо актуально, адже одна з головних заповідей християнства - «не убий». Сьогодні, коли все ще триває воєнний конфлікт на сході України, дуже важливо, щоб всі християни об'єдналися і в країні, нарешті, настав мир», - сказав Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що з перемир'ям, оголошеним на сході країни, всі українські громадяни пов'язують великі надії.

«Люди чекають і дуже сподіваються на швидке закінчення воєнного конфлікту. Всі хочуть, щоб в Україні настав мир. І ми повинні зробити все, щоб це сталося якомога швидше. А для цього потрібні вчинки - не слова, а справи. Це те, що повинні робити політики, які перебувають при владі. Люди повинні бачити, що країна йде вперед», – підкреслив Юрій Бойко.

Він також висловив надію, що в наступному році урочистості, присвячені Хрещенню Русі, будуть більш масштабними.

«Це дуже урочистий захід, і ми хочемо, щоб він повернувся. Ми всі на це розраховуємо. Як і всі у світі, ми сподіваємося, що людство впорається з епідемією. І вже у наступному році ці урочистості пройдуть масштабно, з хресною ходою, як звикли віряни і як це відбувалося багато років поспіль», – зазначив Юрій Бойко та побажав усім українцям миру і добра.

«Найголовніше, щоб в країні якомога швидше настав мир, а у всіх оселях були тепло, затишок і стабільність. Це те, чого хочуть всі українці, і це те, чого я бажаю всім нашим громадянам», – сказав Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі