Зеленський розповів, хто стане керівником ТКГ у Мінську щодо урегулювання ситуації на ДонбасіПрезидент України Володимир Зеленський розповів, хто стане керівником Тристоронньої контактної групи щодо урегулювання ситуації на Донбасі. Про це він заявив під час відкриття лікарні "Охматдит", трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"Треба знайти баланс, людину, з якою розмовляє Росія, людину, яку, найголовніше, поважають в Україні, людину, яка може домінувати за столом перемовин, людина, яка може зреагувати, не зрадити Україні в складні моменти, в дуже складні моменти... Людина з досвідом і людина, яка не є ні права, ні ліва, вона центрист, вона балансує, її поважають в більшості населення України, як на сході, так і на заході", - сказав Зеленський.

Зеленський повідомив, що одним із претендентів є віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та перший заступник глави української делегації в ТКГ Олексій Резніков. Окрім цього, ведуться перемовини із першим президентом України Леонідом Кравчуком, і є ще кілька кандидатур.

Опублікувати коментар

0 Коментарі