Зеленському повідомили про нові спалахи коронавірусу в Україні

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що кожен є відповідальним за епідемічний стан, у якому перебуває країна. Про це Зеленський заявив під час наради щодо запобігання поширенню коронавірусу.

Під час наради йому повідомили, що в Україні знову зафіксували спалахи коронавірусу. В НТУУ "КПІ" виявили 52 випадки зараження. Через спалах у Свято-Феодосіївському монастирі на його території та в гуртожитку університету проводять дезінфекцію. При цьому основні християнські конфесії відмовилися від хречної ходи до Дня Хрещення Русі.

"Сьогодні відповідальність щодо здоров’я лежить на кожному власнику бізнесу, директорі закладу, менеджері, відвідувачі. Кожен несе відповідальність за той епідемічний стан, у якому перебуватиме країна найближчим часом. І я вдячний усім, хто розуміє цю відповідальність. Ми всі прагнемо повернення до звичайного ритму життя. Але зробити це зможемо, лише здолавши коронавірусну інфекцію", – сказав Володимир Зеленський.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що показник захворюваності серед населення зріс до 66,7 - на 100 тис. осіб.

Опублікувати коментар

0 Коментарі