НСЖУ до місцевих виборів ініціював декларацію на захист свободи слова

Національна спілка журналістів України до майбутніх місцевих виборів ініціювала декларацію на захист свободи слова. Документ складається з семи принципів, яких повинні дотримуватися кандидати щодо ЗМІ.

"Ми хочемо нав'язати свій порядок денний у плані захисту свободи слова і прав журналістів українським політикам. Це захищати свободу слова, не ділити журналістів на правильних і неправильних, не перешкоджати журналістській діяльності. І ключове: об'єднати зусилля й побороти системну безкарність за напади на журналістів", – зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Партія "За майбутнє" цього року стала першою політичною силою, яка зважилася взяти відповідальність і підписати декларацію. Лідер партії Ігор Палиця пообіцяв дотримуватися принципів, прописаних у документі.

"Я взяв сьогодні відповідальність, поставивши свій підпис, не тільки за себе, а й за всю партію, лідером якої я є. Я гарантую, що партія "За майбутнє" та її члени повинні будуть витримувати ту декларацію, яку ми підписали. Команда формується, команда буде різна. Гарантувати, що всім членам нашої команди сподобається бути з медіа завжди коректними і завжди відкритими, я не можу. Але я буду зі свого боку робити все, щоб вони дотримувалися разом зі мною цих зобов'язань, які я взяв, підписавши цю декларацію", – сказав палиця.

Ініціативу Національної спілки журналістів щодо розробки та підписання декларації на захист свободи слова позитивно оцінили Міжнародна та Європейська федерації журналістів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі