Олег Мазепа: Громадяни чекають не завуальовані лозунги, а професіоналів, які знають проблеми на місцях та зможуть їх вирішити

Наближаються місцеві вибори, які за останні п'ять років перетворилися у "лайт-версію" виборів до парламенту. Вулиці наших міст заполонили бігборди різноманітних політичних партій: хтось обіцяє зниження тарифів, хтось переконує, що "Україна - це ти", а хтось закликає крокувати у світле майбутнє. 

Проте громада втомилася чекати, поки передвиборчі обіцянки будуть втілені в життя: людям все одно, хто що обіцяє. Громадяни очікують на професійних політиків, тих хто відчуває на собі проблеми в економіці та медицині, знає ситуацію в освітній галузі. Не тому, що вони щось десь почули, а тому, що вирішують ці проблеми щодня. Це люди, яким довіряють, адже вони виконують передвиборчі обіцянки.

Кандидат у місцеві ради не в змозі знизити тарифи на газ, або створити контрактну армію, він не об'єднає країну та не зупинить реванш проросійських сил - це успішна політична технологія, яку використовують політичні партії задля встановлення контролю над  своїми депутатами через виборців. 

Тому, обираючи кандидата, варто задуматися про його професійні яксоті, а не лише про приналежність до певної політичної сили. 


Опублікувати коментар

0 Коментарі