Влада Тернополя та Луцька відмовилися посилювати карантин на вимогу МОЗ

Влада Луцька і Тернополя відмовилися посилювати карантин на вимогу Міністерства охорони здоров'я. Мер Тернополя вважає, що обласний центр внесли до "червоної зони" безпідставно. Про це повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

"З понеділка, 3 серпня, підприємства, установи та організації Тернополя працюватимуть у звичайному режимі. При цьому закликаємо жителів дотримуватися санітарно-епідеміологічні умови, зокрема масочний режим, проводити температурні скринінги працівників і відвідувачів, забезпечувати дезінфекцію приміщень", - йдеться в повідомленні.

У міськраді також зазначили, що станом на 1 серпня середня кількість тестувань склала 78,1 (норма не менше 24), коефіцієнт виділення випадків інфікування - 11,1 (норма менше 11), показник динаміки зростання випадків інфікування - 12,5 (норма менше 10).

"Важливо відзначити, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки встановлюється в разі завантаженості більше 75% ліжок в закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим Covid-19. Зараз у Тернополі цей показник становить 46,89%, що вдвічі менше нормативу", - йдеться в повідомленні.

Виконуючий обов'язки міського голови в Луцьку Ігор Поліщук заявив, що "червоний" рівень означає, що має бути зупинений громадський транспорт, закриті дитячі садки, заклади громадського харчування, готелі та інше. За його словами це призведе до відсутності роботи і засобів до існування у тисяч жителів міста і ще більшим недонадходженням до міського бюджету.

Поліщук додав, що в Луцьку не будуть посилювати карантин через включення міста в "червону зону".

Раніше повідомлялося, "Укрзалізниця" з 3 серпня у зв'язку з посиленням карантинних заходів тимчасово скасовує зупинку 11 поїздів далекого прямування в Луцьку та Тернополі.

Міністерство охорони здоров’я України включило до "червоної зони" три регіони, серед яких Тернопіль, Луцьк і Кіцманський район Чернівецької області. До "помаранчевої зони" увійшли десять регіонів: Любешівський та Луцький райони у Волинській області; Пустомитівський, Миколаївський, Перемишлянський райони у Львівській області та Львів; м. Бережани та Бучацький район у Тернопільській області; Тисьмецький район в Івано-Франківській області та обласний центр.

До жовтої зони увійшли 40 регіонів у Волинській, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях.

Опублікувати коментар

0 Коментарі