Юрій Бойко: За шахрайство влади з тарифами не повинні розплачуватися люди


ОП-ЗЖ вимагатиме, щоб винні в тарифному хаосі надали пояснення парламенту. Це свавілля потрібно припиняти, тарифи повинні бути знижені, а люди отримати компенсації та перерахунки. Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Бездумною тарифною політикою влада довела людей до злиденного існування. При цьому у Зе-уряда «унікальна математика», - якщо люди не можуть платити за газ 3 гривні, то треба його зробити по 7. Нагадаю, що «Укргазвидобування» видобуває близько 15 млрд кубів газу. З нього 10 млрд необхідно на потреби населення, 5 млрд йде на комунальну сферу. Його собівартість складає приблизно 3 тис. гривень за тисячу кубометрів. Чому тоді люди повинні платити 7 тисяч?»- обурився політик.

Він зазначив, що влада пояснює зростання тарифів тим, що це європейська вартість газу, і українці повинні платити за такими ж цінами, як в Європі.

«А те, що для оплати європейських тарифів потрібні європейські зарплати, вони якось не подумали. Вони просто кинули людей напризволяще і прирекли на злидні. За хаос, створений владою у комунальній сфері, не повинні розплачуватися споживачі», - сказав Юрій Бойко.

Народний депутат підкреслив, що ОП-ЗЖ буде домагатися справедливості, вимагати перерахунків для виплати компенсацій людям, щоби вони отримали відшкодування за переплату.

«Ми будемо вимагати внесення змін до Держбюджету, щоб субсидії були збільшені, щоб людям відшкодували гроші, які українські сім'ї переплатили за ці 2 місяці нового року. Український газ власного видобутку повинен продаватися за справедливими цінами. Також необхідно зняти податок на додану вартість газу, який йде на потреби населення. Це дозволить суттєво знизити його собівартість. Відповідні законопроекти наша фракція вже внесла до Верховної Ради», - резюмував Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ -ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі