Аксьонов розповів про нерухомість дружини Зеленського в Криму


Дружина президента України Володимира Зеленського справно вносить комунальні платежі за свою квартиру в окупованому Криму. Про це розповів підконтрольний Росії так званий "глава Криму" Сергій Аксьонов в ефірі телеканалу "Росія 24".

"Можу сказати, що пан Зеленський, його дружина, є досі власником майна на території Республіки Крим. Заборгованості по комунальних платежах немає-значить " "окупантам" платить він все активно, спокійно, ніяких проблем, нічого не бентежить", - розповів Аксьонов.

Він не виключає, що президент України зберігає майно на півострові на випадок "втечі з України". "Я думаю, що якщо йому буде предстоять втечу з України, то куди бігти - в Крим бігти, просити політичного притулку. Це єдиний вихід", - сказав він.

Аксьонов зауважив, що Зеленський навіть може попросити громадянство Росії як власник майна в Криму. Але рішення про це повинен приймати президент Російської Федерації. "Звернутися може, звичайно, так. Але я клопотати про це не буду точно", - додав Аксьонов.

При цьому він заявив, що готовий знайти майно всіх українських чиновників на півострові. "Краще б він (президент України Володимир Зеленський) розібрався, хто ще з його соратників має нерухомість на території Республіки Крим, опосередковано оформлену. Я мети такої не ставив, але ми переговоримо з колегами і знайдемо всіх цих діячів, які розповідають казки про те, як вони "борються", але мають тут нерухомість, платять тут податки. Нікого ми тут, як вони вчинили з паном Медведчуком, не санкціонували. Хоча треба було б, я навіть готовий з цією ініціативою вийти", - сказав Аксьонов.

Як повідомлялося, російський телеканал СТС запускає шоу "Ліга Сміху" - франшизу канал купив у шведського дистриб'ютора Eccho Rights, з яким студія "Квартал 95" співпрацює з 2012 року. У Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг зазначено, що торговельною маркою "Ліга сміху" володіють Володимир Зеленський, Борис і Сергій Шефір, редактор програми Андрій Чивурін, керівник Drive Production Наум Баруля і Андрій Яковлєв (режисер, сценарист і продюсер).

Як зазначив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін, українська влада як і раніше купує в Росії електроенергію, газ, вугілля, нафта і т. Д.

"А деякі підприємливі товариші навіть продали російському пропагандистському телебаченню кварталівських телепродукт" Ліга сміху "... І нічого. Ні санкцій, ні держзради, ні арештів, ні звинувачень", - написав парламентарій на своїй сторінці в Facebook.

Опублікувати коментар

0 Коментарі