Нестор Шуфрич: Замість діалогу та конкретних кроків, влада знову займається обманом і пропагандою


Без незручних запитань, без слів подяки лікарям та волонтерам, а головне – без конкретних відповідей, як країна буде жити далі. Так народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич прокоментував виступ президента на Форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

«На Форумі, присвяченому боротьбі з коронавірусом, президент повинен був низько вклонитися і подякувати українським медикам. Ціною свого здоров'я, без засобів індивідуального захисту, без ліків вони боролися за життя пацієнтів. Майже 40 тисяч українських медиків з початку пандемії перехворіли COVID-19 і близько 500 пішли з життя. Мав президент відзначити і волонтерів, і тих українських громадян, які у найважчі перші місяці епідемії допомагали усим необхідним лікарям і лікарням. Але глава держави всі їхні заслуги приписав владі, забувши згадати про десятки мільярдів гривень, закопаних в асфальт передвиборчих «будівництв». Про недофінансування медицини і жебрацькі зарплати лікарів. Про те, чому не скасована так звана медреформа, через яку під час пандемії закривалися лікарні і звільнялися лікарі і медсестри. Нічого цього від президента не прозвучало. Як і не почули учасники форуму, що ж буде з вакцинацією населення, як вона відбуватиметься – у реальності, а не на папері», – сказав Нестор Шуфрич.

При цьому він зазначив, що ці та багато інших питань президенту могли б поставити незалежні журналісти, але перед початком Форуму влада заздалегідь заблокувала три опозиційні канали.

«Зневаживши закони і Конституцію України, президент просто залишив без роботи понад 1500 осіб. Влада боїться критики, а це значить, що, крім «слайдів» і гучних обіцянок, ми нічого більше від неї не почуємо. Питання могли б також поставити представники опозиції, українського бізнесу, національних громад, але влада "подбала", щоб мінімізувати їхню участь у форумі», – зазначив політик.

На думку Нестора Шуфрича, сьогоднішній виступ президента не став майданчиком для діалогу та конструктивної дискусії, а швидше був схожий на звіт глави держави і його чиновників представникам іноземних посольств.

«Українським громадянам від цих Форумів чекати нічого. Подібні майданчики президент і його чиновники будуть використовувати виключно для власного піару. Єдиний шлях подолати розкол у суспільстві – це діалог. Чесний і відкритий – щоб знайти політичне рішення конфлікту на Донбасі, забезпечити політичну й культурну рівноправність всіх українських громадян, почати розвивати національну економіку і гарантувати людям соціальний захист. Але такий діалог владі не потрібен, адже набагато простіше намалювати у соцмережах красиву картинку і думати, що це вирішить всі проблеми відразу. Але хочу засмутити Зе-владу: люди все добре бачать і все розуміють, тож відповідати все одно доведеться. У тому числі за обман і неправду», – резюмував Нестор Шуфрич.

Опублікувати коментар

0 Коментарі