Олександр Попов: Прийняття Генплану зупинить незаконну забудову столиці


Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ у Київраді наполягає на терміновому ухваленні Генплану розвитку Києва, щоб зупинити незаконні забудови в історичній частині міста. Про це заявив депутат Київради від ОП-ЗЖ, екс-глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов.

«На сьогоднішній день місто живе без Генерального плану розвитку міста (Генплан Києва був розроблений тільки до 2020 р. - ред.). Його проект поки перебуває на етапі публічного обговорення. Через відсутність Генплану в останні роки з'явилася величезна кількість негативу в суспільстві, пов'язаного з будівництвом багатоповерхових житлових будинків в тих мікрорайонах, де їх в принципі не повинно бути. Особливо це стосується історичної частини міста, де є проблеми через старі інженерні мережи», - заявив Олександр Попов.

Він підкреслив, що у столиці більшість інженерних комунікацій потребують реконструкції, але у старій частині міста - особливо.

«Найбільша проблема навіть не у теплотрасах чи каналізації - а в електромережах. Центральна частина міста має величезний дефіцит потужності для постачання електроенергії та підключення нових об'єктів. Ця проблема не вирішується», - зазначив депутат.

За словами Олександра Попова, фракція ОП-ЗЖ в Київраді наполягає на тому, щоб депутатський корпус прискорив процес прийняття Генплану столиці.

«Ми наполягаємо, щоб Київрада якомога швидше перейшла до розгляду Генерального плану. Так, він буде проходити через міську раду непросто, будуть зауваження, суперечки і протистояння. Але Генеральний план необхідно обов'язково прийняти у цьому році, щоб зупинити всі порушення у столичному містобудуванні й уникнути проблем в майбутньому», - резюмував Олександр Попов.

Опублікувати коментар

0 Коментарі