Вадим Рабінович: Влада загнала країну в дупу. Вірним шляхом рухаєтесь, панове!


Нинішня «зелена» влада загнала цілу країну в дупу, закривши телеканали, добивши медицину і влаштувавши «тарифний геноцид».

«Вірною дорогою йдете, товариші!» - заявив народний депутат України, співголова політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович, виступаючи на засіданні Погоджувальної ради глав депутатських груп і фракцій у понеділок, 15 лютого.

Політик «приєднався» до привітань, які звучать на адресу Служби національної безпеки і оборони і особисто президента. «Ви вчинили дуже «розумно», коли вирішили закрити три найпопулярніших новинних телеканали, - «вітаю»», - з іронією зауважив Вадим Рабінович, запевнивши, що він «абсолютно не жартує».

Народний депутат назвав цей крок «надзвичайно «розумним», адже, вважає він, не зрозуміло, як би розвивалася ситуація, якби влада не припинила мовлення опозиційних телеканалів, і тут же змоделював її.

«Візьмемо тарифи. Не закривши канали, хіба могли б ви розповідати людям, що тарифи знижуються, при цьому піднімаючи їх до небес, забираючи у людей будь-яку можливість вижити, знущаючись над пенсіонерами. Ні! А відтепер – «порядок»! На ефірах телебачення відтепер Зеленський у 3Д та інші, ті, кому дозволено віщати. Так що все зроблено вірно»- зауважив Вадим Рабинович.

Подібна ситуація і з коронавірусом, вважає політик.

«Якби телеканали не закрили, вони б нагадували українцям, що саме сьогодні, 15 лютого, заплативши мільярдний аванс влада обіцяла почати масову вакцинацію населення. Грошей немає, вакцини немає, але і в ефірі тиша. Чого ж, дуже «мудре» рішення! - заявив політик. - Відтепер ви, влада - єдині в світі, хто переміг коронавірус. У вас в Києві тільки 100 випадків. Правда, тільки серед моїх знайомих - їх понад 200. Але ж тепер брехати приємніше і легше, каналів же немає!»

Ще одне важливе питання, де можна безперешкодно брехати, - це СПІВРОБІТНИЦТВО З МВФ, а саме кредити від Фонду, заради яких «влада загнала всю країну в повну дупу, а гроші так і не отримала».

«Але телеканалів немає і тепер, не соромлячись, можна чесно сказати: МВФ висунув нові вимоги - ще вдвічі підняти тарифи, а для тих же, хто не в змозі платити - прийняти закон про конфіскацію житла. Чого вже там, адже тепер ніхто не нагадає про те, що президент, приїхавши в Раду проштовхувати закон про продаж землі, обіцяв вже на ранок 10 мільярдів доларів... Але грошей немає, землі скоро теж не буде (вчора в Арабських Еміратах її вже майже продали), каналів немає - і дізнатися правду ніде!» - звернув увагу співголова партії «ОПЗЖ».

А ще можна не встановлювати мир, які «зелені» обіцяли, коли йшли до Верховної Ради, зауважив політик.

«А навіщо? Адже куди вигідніше і простіше під патріотичні гасла продовжувати обкрадати голу і босу армію, називаючи її чи не найсильнішою в світі! Тим більше, що після отримання декілька днів тому міцної підтримки – десятка надувних човнів – відтепер і наш флот можна назвати найсильнішим у світі. Весел, щоправда, не дали – яка різниці – каналів же немає, хто правду розповість!..» - з іронією зауважив народний депутат.

Окремо Вадим Рабінович зупинився на «злочинному угрупованні Вітренка-Коболєва».

«Двічі влада намагалася познущатися над державою і людьми, пропонуючи Вітренка в Кабмін. Навіть її слухняні «зелені кнопочки» не голосували за таке неподобство. Але тепер, закривши канали, можна спробувати і в третій раз, а яка різниця, якщо каналів немає! Тим більше на тлі пропозиції Вітренка знищити уранову промисловість країни, а співробітників стратегічної галузі відправити до Польщі. Ще вчора це б викликало крах вашого рейтингу і популярності у людей - але сьогодні ж каналів немає! Тому можна і в третій раз його запропонувати... Вірним шляхом рухаєтесь, панове!» - звернувся співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» до влади.

Вадима Рабіновича обурює те, що влада, всупереч Конституції України та здоровому глузду заборонила громадянам українські телеканали, російську вакцину, дешевий газ, білоруську електроенергію, російську мову, китайські інвестиції тощо.

«Саме так виглядає ваша свобода і честь! Але я пропоную вам не зупинятися! Заженіть всіх незгодних з вами в концтабори - нехай працюють за їжу. Відберіть і забороніть книги, залишивши тільки спогади про «95 квартал»... Не забудьте і про дітей - ви ж уже прийняли закон 4142 і можете забирати у батьків невакцинованих дітей», - заявив народний депутат.

І все ж є те, що «наповнює серце» Вадима Рабіновича радістю - це законопроект 4335 «Про легалізацію вогнепальної зброї».

«Це розумно - забрати у людей можливість вижити, але дати їм в руки зброю. Цікаво, хто ж це вам порадив, під якими наркотиками ви все це задумували? Чекаємо!..», - з іронією зауважив політик.

Закінчив свій виступ співголова партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадим Рабінович словами видатної української поетеси Ліни Костенко: «Часом мені здається, що існує якійсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію нашої держави, навіть не так руками ії ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів»!

Опублікувати коментар

0 Коментарі