Юрій Бойко: Кадрова криза Зе-влади стала загрозою для країни


Кадрова криза, відсутність компетентних управлінців у Зе-команди, через які доводиться ламати через коліно парламент, – це небезпечний прецедент, який порушує баланс у системі влади.

Про це заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи в кулуарах ВР прийнятий у другому читанні законопроект №4531 з правками президента щодо розширення повноважень в.о. міністра, якщо посада вакантна.

«Сьогодні президент і ОП просто виключили парламент з призначень в уряд. Вони під виглядом паперових процедур провели рішення про те, що в.о. міністра може просидіти на цій посаді скільки завгодно. Так було з Супрун, і ми всі бачили, до чого це призвело. І тепер таку ж Супрун намагаються посадити в інше міністерське крісло. У ситуації, коли криза в економіці, енергетиці, серйозні проблеми з вакцинацією, залишати в.о., які не користуються довірою парламенту, не можна», – сказав Юрій Бойко.

Політик підкреслив, що прийняття законопроекту №4531 створює небезпечний прецедент, який порушує баланс в системі влади.

«Цим законом ручна монобільшість та їхні союзники обмежили можливості парламенту впливати на кадрові призначення. В результаті до уряду потраплятимуть випадкові, безвідповідальні люди, від рішень яких страждатиме економіка і громадяни. Як це вже було за минулої влади. Тому фракція ОП-ЗЖ голосувала проти. Ми вважаємо, що сьогодні допущена колосальна помилка, оскільки парламент сам себе виключив з процесу призначення кадрів, формування уряду і контролю за виконавчою владою», – резюмував Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Опублікувати коментар

0 Коментарі