Юрій Бойко: Люди чекають від парламенту негайного і системного вирішення тарифного питання


ОП-ЗЖ ініціює проведення позачергового засідання Верховної Ради для внесення до порядку денного законопроекту про зниження тарифів на газ і ЖК-послуги.

Про це 18 лютого заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам неявку на нараду у спікера голів фракцій для внесення до порядку денного законопроекту ОП-ЗЖ про зниження тарифів.

«Сьогодні люди найбільше чекають зниження комунальних тарифів, і ми повинні зробити це для них. Не оглядаючись на вимоги МВФ, зовнішніх кредиторів і місцевих горе-реформаторів. Але голови фракції «Слуга Народу» та «Європейська солідарність» не з'явилися на нараду – в результаті вона була зірвана», – зазначив він.

ОП-ЗЖ внесла низку законопроектів, щоб знизити тарифне навантаження на українські сім’ї.

«Після того, як внесли пропозиції інші фракції, ми погодилися виробити спільний підхід. Для нас головне – щоб тарифи були знижені», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.

За його словами, влада не хоче системно вирішувати це питання, пропонуючи лише короткострокові заходи, щоб погасити невдоволення людей.

«У ОП-ЗЖ принципово інша позиція – ми добиваємося системного законодавчого врегулювання цін і тарифів. Тим більше що така можливість у держави є. Газ українського видобутку необхідно продавати по його собівартості – це приблизно 3 тис. грн, а не 7 тисяч, як встановив уряд. Від цієї ціни і повинні формуватися тарифи на опалення, воду і т.д. Це буде справедливо», – сказав він.

Юрій Бойко впевнений, що вирішення тарифного питання – це тест для всього парламенту.

«Якщо монобільшість і їхні політичні союзники знову обдурять людей і заблокують розгляд законопроекту, то цьому парламенту залишиться тільки у повному складі піти у відставку», – підкреслив політик.

Нагадаємо, фракція ОП-ЗЖ зареєструвала законопроекти, які передбачають введення мораторію на підвищення тарифів, про державне регулювання цін, про внесення змін до бюджету для збільшення фінансування субсидій і забезпечення соціального захисту громадян.

Опублікувати коментар

0 Коментарі