Юрій Бойко: Політика влади руйнує промисловість і виганяє людей на заробітки за кордон


Розваливши економіку і знищивши промисловість, влада прирекла мільйони людей на трудову міграцію. Такий стан справ необхідно терміново змінювати. Потрібна державна підтримка підприємств, в яких використовується високий науковий потенціал і передові технології, здатні конкурувати на світовому ринку. Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час зустрічі з працівниками заводу «Комунар» на Харківщині.

«Влада самоусунулася від державної підтримки промисловості. Прийнятий держбюджет-2021 з практично нульовою підтримкою наших промислових виробників – ілюстрація справжнього ставлення нинішньої влади до вітчизняного індустріального потенціалу і можливостей. У січні нинішнього року промвиробництво відновило падіння, скоротившись на 4% у порівнянні з січнем 2020. Криза триває у машинобудуванні, суднобудуванні. Практично зруйнована авіакосмічна галузь», – заявив парламентарій.

Політик підкреслив, що для ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ посилення промислового потенціалу країни – один з головних пріоритетів партії.

«Кожна високотехнологічна галузь створює додаткові робочі місця в декількох суміжних галузях. А це – зниження рівня безробіття, поліпшення добробуту людей, зниження соціальної напруженості. Ми не бачимо, щоб цей уряд був здатний приймати адекватні рішення за цими напрямами, хоча ми неодноразово звертали і будемо звертати на це увагу», – сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів також зазначив, що кожен законопроект ОП-ЗЖ щодо захисту і підтримки вітчизняної промисловості заснований на розумінні роботи цілих галузей, аналізі їхніх проблем і перспектив розвитку.

«Бездарна політика нинішньої влади призвела до розвалу економіки і планомірного знищення промисловості. Ми проти того, щоб Україна перетворювалася на постачальника дешевої робочої сили до європейських країн. У країні ще є потенціал для розвитку, і ми знаємо, як відродити економіку та повернути країні авторитет і здатність конкурувати на зовнішніх ринках», – підсумував Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі