Юрій Бойко: Провальна робота уряду Шмигаля заслуговує тільки відставки


Поки всі країни проводять вакцинацію населення, у нас одна говорильня. Цей уряд провалив все що можна – і вакцинацію, і економіку. Ми вимагаємо відставки всього Кабміну, а не окремих міністрів. Про це Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у коментарі журналістам в кулуарах ВР у середу, 17 лютого.

«Справа ж не тільки у Степанові (міністр охорони здоров'я, – ред.). Ми виступаємо за відставку всього уряду, оскільки вакцинація – це глобальна тема, і за це відповідає особисто прем'єр-міністр. За те, щоб було необхідне фінансування, були проведені всі технічні процедури, підготовлена ​​відповідна інформаційна політика, тому що не можна забувати, що чим більше вони базікали про вакцину, тим менше людей сьогодні хоче вакцинуватися. У нас реальна проблема, люди бояться неякісної вакцини, ось до чого призвели "виступи" всіх цих "фахівців"», – зазначив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів підкреслив, що замість того, щоб обговорювати провал вакцинації, високі тарифи, зростання цін, влада та її політичні союзники знову піднімають теми, які розколюють суспільство.

«Проблеми, які хвилюють людей, вони вирішити неспроможні. Змінювати свою шкідницьку, антисоціальну політику не хочуть. Тому штампують політичні рішення і знову намагаються розділити українців на правильних і неправильних. Це ні до чого доброго не призведе. Потрібно починати чесний та відкритий діалог з суспільством, прагнути до примирення. Українцям потрібна правда, мир і соціальна справедливість, а не розбрат, політичні репресії та злидні. Потрібно, нарешті, починати працювати для людей, а не знищувати країну», – резюмував політик.


Опублікувати коментар

0 Коментарі