Юрій Бойко: Владі потрібно навчитися жити без кредитів і почати нарешті підтримувати вітчизняного товаровиробника


Для уряду настав час зрозуміти, що саме підтримка вітчизняної промисловості стане драйвером економічного зростання країни.  Про це у коментарі журналістам заявив Співголова фракції ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Ми бачимо, що зараз немає державної політики щодо підтримки реального сектора економіки, хоча повинна бути. При цьому велосипед винаходити не треба, світ не придумав інших рецептів, крім кількох ключових пунктів. Перше – це зниження податків і тарифів для виробника. Друге – це виділення підприємств-драйверів економіки і всебічна допомога їм. Адже створення одного робочого місця там дає десять робочих місць у суміжників. І третє – це, звичайно, захист власного ринку, тобто зменшення кількості імпортних товарів, які ми можемо виробляти в Україні», – сказав народний депутат.

За його словами, саме на це спрямований законопроект №3739, який законодавчо закріплює вимогу щодо збільшення вітчизняна складової при виготовленні продукції.

«Так роблять всі країни. 10% складової у цьому році і 50% – через декілька років, поетапно. Це дійсно нормальний цивілізований підхід , щоб підтримати вітчизняного виробника. І це, згідно з розрахунками Федерації роботодавців, дасть можливість відкрити 60 тис. нових робочих місць і зберегти ще 200 тис. існуючих», – підкреслив він.

Якщо цього не зробити, то країну завалять дешевим імпортом, застеріг Юрій Бойко.

«У них кредити під 0% річних, а не під 20%, як у наших підприємств, у них енергоносії дешевші, у них працюють урядові бюджетні програми, які напряму підтримують своїх виробників, а в нас нічого цього немає. Тобто є нездорова конкуренція – і ми повинні її прибрати. Тому ми виступаємо за прийняття законопроекту № 3739. Все інше – це гра», –зазначив Співголова фракції ОП-ЗЖ.

Юрій Бойко наголосив, що «сьогодні треба навчитись жити без кредитів і підтримувати власного виробника».

Опублікувати коментар

0 Коментарі