Юрій Бойко: Згубна медреформа продовжує знищувати вітчизняну охорону здоров'я


Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час відвідування Обласного госпіталю для ветеранів війни у Святогірську (Донецька обл.).

Він зазначив, що сьогодні через так звану медреформу цей госпіталь, а також подібні лікувально-оздоровчі заклади по всій країні, опинилися без фінансування.

«Тут дуже красиве місце, відмінні корпуси, прекрасне обладнання, кваліфікований персонал. Тут реально ставлять пацієнтів на ноги. Такий унікальний заклад не може залишитися без грошей. І ми вживемо всіх заходів, щоб допомогти з фінансуванням», – сказав Юрій Бойко.

Як зазначив директор госпіталю Микола Присяжний, зараз на лікування одного хворого виділяється всього 4 тисячі 600 гривень. «Цього вистачає приблизно на 5 днів лікування та перебування у медзакладі. Пролікувати людину і забезпечити харчуванням за такий термін неможливо», – сказав він.

Юрій Бойко наголосив, що для виправлення ситуації в охороні здоров'я потрібно терміново скасовувати згубну реформу Супрун.

«ОП-ЗЖ вимагає скасувати медичну реформу, підвищити фінансування охорони здоров'я до рівня не менше 5% ВВП, забезпечити гідні зарплати лікарям, інакше через відтік кадрів скоро просто нікому буде лікувати людей. Що ж стосується госпіталю у Святогірську, то варіантом виходу з ситуації, що склалася, може стати субвенція з держбюджету, і ми будемо цього добиватися», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.


Опублікувати коментар

0 Коментарі