На Васильківщині під час обшуків правоохоронці вилучили наркотичні речовини

Як повідомлялося раніше, на території Васильківського району проводились санкціоновані обшуки із залученням кінологічної служби з метою вилучення наркотичних речовин. Обшуки здійснювались на основі повідомлень від небайдужих громадян. Усього було проведено 7 обшуків: 5 у Василькові та по дному у смт Глеваха і с. Червоне. Про це повідомляє ІА "Погляд". 

Вагому допомогу поліцейським надали кінологи і собаки – багаторазові чемпіони змагань. Так, у помешканні одного чоловіка пес виявив 11 мішків коноплі та пакетики з білою речовиною. За іншою адресою у 27-річного молодика вилучено пакет із речовиною, ззовні схожою на амфетамін, та сухі рослини.

Цілий незаконний бізнес мав мешканець с. Червоне, який навіть побудував теплицю, де вирощував наркотичні рослини. «Урожай» зберігав у будинку – майже півкілограма «зілля» та ще 15 рослин, які сушились.

В іншого громадянина за місцем було знайдено близько 30 кг незаконних рослин, які сушилися, та з півкілограма готової продукції.

Усе вилучене правоохоронці направили на проведення відповідних експертиз. За всіма фактами відкрито кримінальні провадження, тривають слідчі дії.

У поліції повідомляють, що з початку року місцеві правоохоронці задокументували 59 фактів незаконного зберігання наркотичних речовин, 27 з яких було направлено до суду. Також відкрито кримінальне провадження, щодо двох осіб, які ґрунтовно підозрюються у збуті заборонених засобів.

Поліція Київщини вкотре звертається до громадськості повідомляти про правопорушення, пов’язані із наркотиками, на спецлінію «102».

Дописати коментар

0 Коментарі