Володимир Зеленський: Вибори в ОРДЛО можуть відбуватися тільки за українським законодавством


Президент України Володимир Зеленський заявив, що вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДЛО) можуть проходити тільки за українським законодавством. Про це він сказав у інтерв'ю виданню Spiegel.

"Вибори проходять за українським законодавством. І український закон виключає присутність людей зі зброєю. Всі українські партії повинні мати доступ, спостерігачі, журналісти, ОБСЄ, Центральна виборча комісія України. Якщо є збройні угруповання, жодна партія не піде брати участь у виборах там", - сказав Зеленський.

Зеленський додав, що питання контролю над кордоном з Російською Федерацією буде найскладнішим питанням з усіх, "якщо ми коли-небудь прийдемо до його обговорення".

"Я їм кажу чесно: я не згоден з тим, як це питання було вирішене в Мінську. Згідно з мінськими угодами, спочатку пройдуть вибори, потім контроль над кордоном", - сказав президент України.

Раніше повідомлялося про те, що Зеленський допускає обговорення питання про транзит газу під час зустрічі в "нормандському форматі", а також те, що Сполучені Штати Америки можуть допомогти Україні в поверненні Криму.

Дописати коментар

0 Коментарі