Молодіжне крило ОПЗЖ продовжує надавати допомогу населеним пунктам Київщини

Керівник молодіжного крила Артем Марчевський і народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ Юрій Загородній та актив молодіжного крила партії на Київщині привезли чергову партію засобів індивідуального захисту у смт. Гребінки Васильківського району на Київщині. На цей раз медичні маски отримали лікарі і найменш захищені мешканці селища Гребінки.

Новини за темою: Чергові дві тисячі масок молодь ОПЗЖ роздала жителям Київщини

Тисячу масок отримали районна лікарня й амбулаторія. Ще 500 – сільрада, яка забезпечить засобами індивідуального захисту пенсіонерів та малозабезпечених громадян.

Артем Марчевський
«До нас звернулася голова Гребінківської селищної ради з проханням допомогти із захисними масками для соціально незахищених громадян: пенсіонерів, інвалідів, ветеранів – і звичайно ж, забезпечити ними лікарів», - розповів Артем Марчевський.

Народний депутат Юрій Загородній, який разом з молоддю привіз у Гребінки захисні засоби, подякував їм за активність і небайдужість до проблем людей.

Юрій Загородній
«Це моя мала батьківщина, я тут народився. Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ у цей складний кризовий для країни час допомагає громадянам України боротися з епідемією. Я вдячний нашим молодшим колегам, нашому молодіжному крилу за те, що сьогодні разом ми зробили цю добру справу», - підкреслив Юрій Загородній.

Прохання про допомогу у партію надходять з різних регіонів України. І молодь ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ готова до активної роботи по всій країні.

Опублікувати коментар

0 Коментарі