МВФ очікує від України ухвалення закону про банки і змін до бюджету-2020

У МВФ закликали Україну продовжити роботу зі Світовим банком для забезпечення ринку землі


Міжнародний валютний фонд вітає ухвалення законопроекту про банки й чекає його ухвалення в цілому, а також ухвалення поправок до держбюджету на 2020 рік. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає "Інтерфакс-Україна".

"Ми вітаємо підтримку парламентом України у першому читанні законодавства, спрямованого на посилення основ реструктуризації банків, і чекаємо на його остаточне ухвалення. Ми також розраховуємо на ухвалення змін до бюджету на 2020 рік, які допоможуть владі дати відповідь на надзвичайні виклики, які виникли внаслідок Covid-19", - зазначив Люнгман.

Він також закликав Україну продовжити роботу зі Світовим банком: "Водночас ми закликаємо владу продовжувати роботу зі СБ для забезпечення ефективного, прозорого та конкурентоспроможного ринку землі".

Нагадаємо, 30 березня Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, ухвалення якого є однією з двох умов укладення нової угоди з Міжнародним валютним фондом. Другою умовою було ухвалення закону про ринок землі, який парламентарії ухвалили в цілому цього ж дня.

Водночас до законопроекту про банки нардепи вже подали 5 тис. поправок до другого читання, що може істотно затягнути його розгляд. Останній день подання поправок - 6 квітня.

А президент України Володимир Зеленський заявляв, що найближчими тижнями Україна підпише меморандум з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про програму розширеного фінансування.

Дописати коментар

0 Коментарі