П'ятеро пацієнтів Васильківської лікарні одужали від коронавірусу

28 квітня у Васильківській ЦРЛ було справжнє свято – виписували перших 5-х пацієнтів, які побороли коронавірус. Більше двох тижнів вони безкоштовно лікувались у стаціонарі. Своїми враження від персоналу і медиків лікарні дехто з них поділився з журналістом «Погляду».

Місцева мешканка Людмила розповіла, що потрапила до лікарні разом з чоловіком та дочкою. У них усіх підтвердився діагноз COVID-19. Найважче почувався чоловік, який, за її словами, помирав у неї на руках, тож вона попросила, щоб його госпіталізували. Жінка дуже вдячна усьому персоналу лікарні за турботу, моральну підтримку, адже дізнатись про такий діагноз дуже страшно. «Тут усі згуртовані і налаштовані, щоб вилікувати всіх, – говорить Людмила. – А Раїса Василівна – лікар від Бога, яка у відділенні щодня, навіть у свій вихідний. Вона знає всіх пацієнтів по іменах і турбується про кожного, як про дитину».    

Жителька Києво-Святошинського району Тетяна більше двох тижнів лікувала вдома застуду. Коли стан погіршився, 11 квітня викликала швидку. З діагнозом «бронхопневмонія» потрапила до Василькова, тому що в Боярці та Вишневому місць не було. Пролікувавшись у Васильківській лікарні 18 днів, жінка дуже вдячна за професіоналізм медиків та людяне ставлення.

Новини за темою: Київ став одним з найчистіших міст світу

Уже здоровий місцевий мешканець В’ячеслав усім радить вчасно, при появі перших симптомів захворювання, звертатись до лікарів. Від себе особисто подякував усім, хто допоміг йому одужати, особливо завідувачу інфекційним відділенням.

Тепер вже колишній пацієнт інфекційного відділення Валерій (не місцевий) потрапив до Васильківської лікарні у тяжкому стані. Наразі повністю здоровий, тест показав негативний результат на коронавірус. Коментуючи своє перебування у закладі, зазначив: «До нас, хворих на COVID-19, ставились дуже добре, чуйно, ніхто нас не цурався, гарно годували. Лікарі хороші, за що їм дуже вдячний , особливо завідувачу інфекційним відділенням Раїсі Редько».

Сама Раїса Василівна щаслива, що її пацієнти одужали і можуть повернутись до повсякденного життя: «Зі свого досвіду скажу, що лікування в стаціонарі дозволяє швидше побороти недугу за умови правильного лікування». Про свій колектив лікарка зауважила, що всі були підготовлені до епідемії, тож пацієнтів із COVID-19 сприйняли з розумінням, чітко виконуючи всі вказівки.

Станом на ранок 29 квітня в інфекційному відділенні Васильківської лікарні знаходиться 9 пацієнтів, у 7 з них діагноз COVID-19 лабораторно підтверджений, ще 2 осіб чекають разельтатів ПРЛ-тестів.

Опублікувати коментар

0 Коментарі