У Василькові та Богуславі запустили власне виробництво медичних масок

5 квітня, відбулася робоча зустріч тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з головами міськрад (Анатолій Федорук,  м. Буча ; Володимир Сабадаш, м. Васильків; Михайло Нетяжук, м. Фастів; Ігор Сапожко, м.  Бровари; Геннадій Дикий, м. Біла Церква (он-лайн), народною депутаткою Ольгою Василевською-Смаглюк та представниками департаменту охорони здоров’я та  екстреної медичної допомоги, розповідають у КОДА. Про це повідомляє ІА "Погляд".

Новини за темою: Кабмін може обмежити час перебування людей на вулиці - міністр охорони здоров'я

Володін повідомив, що у м. Васильків та м. Богуслав відбувся запуск власного виробництва захисних масок (на потужностях навчально-виробничих закладів). Першу партію область отримає вже завтра.

Також в ході наради стало відомо, що в Київській області області працює 120 бригад екстреної медичної допомоги ( 20 з них – орієнтовані виключно на виклики до хворих з підозрою на коронавірус). Вони забезпечені всім необхідним на найближчий час.

 Крім того, вже завтра, 6 квітня, область розраховує на 5 тис. захисних костюмів.  Більшість з яких ( 3 тис. одиниць) одразу піде саме медперсоналу екстреної допомоги. А 2 тис.  одиниць  – у інфекційні відділення медзакладів області.  Їх придбано коштом обласного бюджету. Так само, як і 46 апаратів ШВЛ, перша партія яких  надійде  найближчим часом.

Дописати коментар

0 Коментарі