Юрій Бойко: Відновлення суднобудування – завдання стратегічної важливості для вітчизняної економіки

Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко на підприємстві «Евері» у Миколаєві в четвер, 28 травня.

Юрій Бойко ознайомився з роботою терміналу, поспілкувався з працівниками. Директор підприємства Віталій Бєлов зазначив, що карантин позначився на роботі терміналу, і це призвело до деякого зниження темпів розвитку. Ще одна проблема – відсутність електрифікації частини залізниці на Миколаївщині, що ускладнює транспортування і логістику вантажів. 

Юрій Бойко наголосив на необхідності відновлення вітчизняного суднобудування.
«Наші товари повинні ходити на наших кораблях. Те, що в останні роки сталося з вітчизняним суднобудуванням – це просто біда. Боляче бачити, як простоюють миколаївські заводи, де побудована значна частина кораблів, які ходять по всьому світу. Потрібно зробити серйозні висновки і почати відновлювати суднобудування. Це не тільки дозволить створити нові робочі місця, а й в цілому стане потужним імпульсом для розвитку української економіки», – зазначив Юрій Бойко.

«Дуже важливо те, що одне робоче місце в суднобудуванні створює 10-12 робочих місць в суміжних галузях. Суднобудівна галузь України може і повинна стати локомотивом української економіки і зайняти вагому частку у вітчизняному ВВП», – підкреслив Співголова фракції опозиціонерів.
У робочій поїздці Юрія Бойка супроводжували кандидат на пост керівника міської організації Миколаєва Артем Ільюк і депутат облради від ОП-ЗЖ Володимир Фроленко. 

Відповідаючи на питання журналістів про участь партії в місцевих виборах, Юрій Бойко зазначив, що рейтинг ОП-ЗЖ зростає, і він вірить у перемогу представників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ на виборах до обласної та міської ради Миколаєва.

Дописати коментар

0 Коментарі