Олександр Качний: Відставка уряду Шмигаля - єдиний шанс запобігти втраті управління в країні

«Сьогодні в Україні складається надзвичайно небезпечна ситуація. Неадекватна і безграмотна влада впритул підводить країну до хаосу і повної втрати управління», - заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ-ЗА ЖИТТЯ Олександр Качний в коментарі журналістам.

Зокрема, він зазначив, що до сих пір не зупинена епідемія.

«Практично кожен день ми отримуємо інформацію про зростання кількості хворих. Але влада, як і раніше, не збирається відмовлятися від експериментів над медициною і бере зобов'язання перед іноземними кредиторами й далі рухатися в руйнівною колії «реформи Супрун», - сказав народний депутат.

Він також підкреслив, що країна страждає від природних катастроф, а дієвих заходів уряд не робить.

«Засуха знищила урожай на півдні України. Паводки та затоплення - забирають людські життя, руйнують будинки і знищують інфраструктуру. Але уряд нічого не робить, щоб усунути справжню причину стихійних лих, запобігти або хоча б локалізувати їх масштаби. При повному потуранні влади продовжують вирубувати ліси, не зупиняється незаконний видобуток бурштину. Країна перетворюється в звалища. А коли приходить чергове стихійне лихо - чиновники, в кращому випадку, під'їжджають «подивитися», обіцяють допомогти і тут же забувають про свої обіцянки», - підкреслив Олександр Качний.

За його словами, розгортається наймасштабніший за останні роки кризу в реальному секторі економіки.

«Швидкість падіння не тільки перевершує ту, що спостерігалася в кризові 2014-2015 роки, але за окремими напрямами б'є історичні рекорди за всі роки незалежності. У січні-травні промислове виробництво скоротилося в порівнянні з аналогічним періодом 2019 року на 8,7%. Падає виробництво в транспортному машинобудуванні, вугільній, легкої та металургійної промисловості. Вже намітилася криза в сільському господарстві. Але стратегії, як не допустити депресію і допомогти економіці, при владі як не було, так і немає», - підкреслив парламентарій.

Замість програми дій Кабінет Міністрів представив парламенту «фількину грамоту» з гасел і добрих побажань.

«Закономірно, що Верховна Рада відмовилася голосувати за цю пустушку. Не отримавши бажаного імунітету на рік уряд Шмигаля змирився, заспокоївся і забув про країну і потреби людей. Кабмін повернувся до своїх звичайних справ: розбазарювати гроші платників податків і плодити чиновницькі посади», - зазначив Олександр Качний.

За його словами, на черговому засіданні уряд створює секретаріат «мовної поліції». Це означає, що замість допомоги економіці і українським родинам гроші підуть на оснащення кабінетів чергових чиновників, виплату їм посадових окладів і космічних премій за піймання «порушників мовного законодавства».

«Люди страждають від непідйомних комунальних тарифів і боргів, що накопичилися, а уряд благословляє НАК «Нафтогаз» розпочати капітальний ремонт свого офісного будинку. Замість того, щоб подолати корупцію і навести порядок в податковій, стверджують нове свято - День податківця. Гроші з Фонду боротьби з COVID-19 хочуть пустити на надання допомоги театрам і циркам. Це точно першочергові на сьогодні в країні витрати?» - запитує народний депутат.

Він зазначив, що уряд Шмигаля вже перетворився в цирк, і в умовах, що склалися його подальша робота приведе країну до трагедії.

«Ми вже ініціювали збір підписів за відставку чергового безвідповідального і безглуздого уряду. І поставивши свої підписи, депутати з інших фракцій продемонструють свою відповідальність перед виборцями. Сьогодні це єдиний шанс зупинити розповзання кризи і врятувати країну від катастрофи», - резюмував Олександр Качний.

Опублікувати коментар

0 Коментарі