Рятувальники попереджають про підвищення рівня води у річках


В Україні 30 червня очікується підвищення рівня води на заході України та в Одеській області. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

В Одеській області рівень води може піднятися на 0,2-0,5 м через пропуск високого дощового паводка через Дністровські водосховища. У зв'язку з цим ймовірне затоплення заплави, сільськогосподарських угідь та окремих об'єктів у Біляївському районі області.

У Закарпатській області через сильні зливи очікують:
  • на малих водотоках та в верхів'ях річок швидкоплинне підвищення рівнів води на 0,5-1,0 м; 
  • формування місцевого та схильного стоку з підтопленням понижених місць; 
  • утворення локальних селевих потоків та зсувів перезволоженого ґрунту.
  • На річках басейну Дністра у Львівській та Івано-Франківській області готуються до підйому рівнів води на 0,3-1,3 м, місцями можливий вихід води на заплаву, формування значного місцевого та схилового стоку. Внаслідок негоди існує загроза утворення окремих селевих потоків.


Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вилетіли на Прикарпаття, де внаслідок паводків підтопленими залишаються майже 200 населених пунктів у чотирьох областях. 120 населених пунктів у 6 областях залишилися без світла, троє людей загинуло. За словами очільника Кабміну, ситуація на заході країни є критичною. Фактично затоплення перевершує масштаб 2008 року.

Опублікувати коментар

0 Коментарі