Шмигаль заявив, що в окремих містах і регіонах країни метро та інший громадський транспорт можуть знову закрити

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в окремих містах і регіонах країни метро та інший громадський транспорт можуть знову закрити. Про це він заявив в інтерв’ю "BBC News Україна".

Він нагадав, що зараз в Україні діє "адаптивний" карантин, тому нові жорсткі обмежувальні заходи матимуть локальний характер, тобто, їх запроваджуватимуть в окремих регіонах або містах.

"Є зростання кількості хворих. Стосовно закриття транспорту — це можливо в деяких містах та областях. Не виключено, що в окремих містах або областях доведеться за рішенням місцевих комісій повернутись до закриття транспорту", — сказав Шмигаль.

Він уточнив, що це залежить від низки показників регіонів, як от завантаженість лікарень, темпи зростання кількості хворих тощо.

Рішення у цьому питанні має ухвалювати місцева влада, наприклад, мер Києва, уряд є "помічниками", каже прем’єр.

"Ініціатором (закриття громадського транспорту — ред.) має стати київський міський голова. Якщо ми бачитимемо, що є загроза розвитку епідемії в гіперболічному масштабі, то даватимемо рекомендації або й запроваджуватимемо карантинні обмеження на державному рівні", — підсумував він.

Опублікувати коментар

0 Коментарі