У Фастові затримали працівника військкомату, який вимагав хабар 1,5 тисяч доларів за відкуп від призову


На Київщині військова прокуратура затримала провідного спеціаліста військкомату, який одержав 1,5 тисяч доларів за те, що не призве на військову строкову службу українця та визнає його непридатним до військової служби за станом здоров’я 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина". 

11 червня 2020 року військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди провідним спеціалістом відділення комплектування Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Київської області, державним службовцем категорії В.

Установлено, що 11 червня вказана особа отримала від громадянина України неправомірну вигоду у розмірі 1500 доларів США за не призов на військову строкову службу іншого громадянина України та визнання його непридатним до військової служби за станом здоров’я.

Зазначається, що після одержання вказаної суми грошових коштів хабарницю затримано військовою прокуратурою Київського гарнізону в порядку ст. 208 КПК України спільно зі слідчими ГУ НП у Київській області.

Наразі прокурорами та слідчими проводиться обшук у Фастівському ОМВК та інші невідкладні слідчі (розшукові) дії, встановлюються інші службові особи, причетні до цього злочину. 

Санкція ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Опублікувати коментар

0 Коментарі