Юрій Бойко: Уряд не допомагає ні людям, ні бізнесу

Про це Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко сказав під зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу в Кременчуці Полтавської області у середу, 24 липня. Підприємці заявили, що найбільше їх турбують питання відсутності кредитування, непродуманої податкової політики та високі комунальні тарифи. Юрій Бойко зазначив, що вся підтримка владою малого та середнього бізнесу так і залишилася на папері.

«За програмою «5-7-9%» обіцяли надати 50 тисяч кредитів на 2 млрд грн., але поки ці кредити отримали трохи більше 700 підприємств на суму близько 500 млн грн. Замість підтримки від влади ми бачимо зневажливе ставлення до тих, хто створює робочі місця, хто сплачує податки до бюджету», – зазначив Співголова фракції опозиціонерів.

У питанні тарифів нинішній уряд продовжує непрофесійну політику попередньої влади. Юрій Бойко нагадав, що газу вітчизняного видобутку вистачає для потреб населення.

«Вони взяли власний газ і підняли ціну у 8 разів. Це чисто волюнтаристське безвідповідальне рішення. Також підняли ціни і на електрику. Ми категорично проти цього. Фракція ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зареєструвала у парламенті низку законопроектів, які дозволяють вирішити питання справедливого формування тарифів для підприємств, зниження цін на комунальні послуги для людей. Нами також розроблений Антикризовий план, за яким ми давно пропонували працювати владі, аби запобігти соціальній та економічній кризі в країні», – сказав Співголова фракції опозиціонерів.

Народний депутат наголосив, що якщо влада не почне вживати ефективних заходів для вирішення соціальних і економічних проблем, то можна буде забути про незалежність країни та її розвиток.

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ буде вимагати, щоб держава, центральні та місцеві органи влади повернулися обличчям до промисловості, підприємців, надали їм дієву підтримку. І тільки тоді ми будемо спокійні за те, як ми вийдемо з карантину, що ми не втратимо країну та промисловість», – підкреслив Юрій Бойко.

Опублікувати коментар

0 Коментарі